Erinomainen tulimuuri, tehokäyttäjälle... Vaikeahko "sunnuntai"-käyttäjille :D Comodo antaa sinun olla vallassa eikä keksi omia juttujaan...
Käyttäjän '_pelle_' kirjoittamat arviot
Niin pirun koukuttava nörtti-räiskintä...! "Osta ellet omista, pelaa jos omistat"
Hyvin toimiva dvd-soitin joka vhs:sänsä takia on hyvä olohuoneen multimedia-laita.
-vhs ei tule rgb:nä ules (?)
-vhs ja input kuvatiloissa näkyy dvdn liikkuva merkki taustalla läpinäkyvästi mutta näkyvästi (mallivika? käytössä DVP3100V-samat ominaisuudet)
-DVD-RW:n kanssa ollut ongelmia
+dvd tila toimii hyvin
+tekstitkin toimvat divx-tilassa hyvin
Aika pyllystä on kyseinen ohjelma... Asenteli noita ohjelmia pitkin program filessejä eikä esim. omaan kansioonsa! (yritä pitää program files kansion jotenkin järjestyksessä...) Hankkikaa mieluummin vaikkapa ad-aware tahi spybot s&d!
Todella nopea ja helppokäyttöinen. DVDShrink ei matele 5 tuntia yhden elokuvan parissa (dvdrebuilder :( vaan on valmis jo tunnissa.
Todella hyvä ohjelma. Ei ole kertaakaan kaatunut. Osaa skaalata dvd 16:10 muotoon kokoruudulle toisin kuin windows media player.On toistanut kaikkia tiedostoja joihin olen törmännyt. Ei voi muuta kuin suositella. *****
Hyvä ja helppo ohjelma jota on helppo käyttää. Pari mainosta ei haittaa! Seedaamaan en ole vielä pystynyt (!!??!!).
Hyvin on toiminut. Vga-kaapelilla se aina auto-adjustoi mutta dvi-kaapelilla siitä päästiin. Kuva on herkullinen peli että muussakin käytössä. Pirun tyylikäs näyttö. Ja halvalla lähti!
ostin kaverilta kahellakympillä. Hyvin on pelittänyt.
Hyvä peruskännykkä, joka ei hajoa koskaan (väh.5v käytetty). Helppo käyttöinen. Ei turhia härpäkkeitä(Kamera, radio yms.) Kunnon matopeli!
+Ihan perus hyvä mp3 soitin
+helppokäyttöinen
-näppäinlukitus ei estä äänenvoimakkuuden säätöä
+helppo päivittää
-päivityksessä tuli monia uusia kieliä mutta ei suomea
Prismassa oli 20% ale sillon ostin. Hyvä laite ei oo vammannu. USB-johto on aika tappi jolla ei ole kokoonsa nähden käyttöä. Kaukosäädin on kiva. Menut on helppoja. Ois kyllä kiva jos vois USB:n kautta päivittää... Pelit eivät oikein kaukosäätimellä pelitä. Divx:ät pitää muuntaa *****.dvx muotoon johon en tekstei saanu-
